O nas

Hurtownia Tkanin SimaxTkaniny S.Lorek Spółka komandytowa istnieje na rynku od 2002 roku.

Specjalizujemy się w bezpośrednim imporcie tkanin z renomowanych fabryk Europy i Azji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment tkanin wodoodpornych w bardzo dużej gamie kolorystycznej oraz różnych gramaturach. Nasze tkaniny wykończone są na szerokość użytkową 160 cm

Tkaniny głównie wykorzystywane są na kurtki robocze, wszelkiego rodzaju pokrowce, plecaki, torby, wózki dziecięce i śpiworki. Można wykonywać na nich druk sublimacyjny, solwent czy sitodruk

Gwarantujemy wysoką jakość produktów przy bardzo konkurencyjnych cenach. Dynamiczny rozwój i konsekwentna praca pozwoliły nam na osiągnięcie wiodącej pozycji na polskim rynku tekstyliów. Naszym atutem jest wysoka jakość oferowanych tkanin i konkurencyjne ceny.

Ceniąc Państwa zaufanie do naszej firmy, staramy się zapewnić fachową i miłą obsługę na najwyższym poziomie oraz dogodne warunki współpracy. Opierając się na doświadczeniu w diagnozowaniu Państwa potrzeb, dbamy o zagwarantowanie ciągłości asortymentowej, starając się jednocześnie rozszerzać swoją ofertę o nowe produkty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat oferowanych przez nas tkanin, pomożemy także w wyborze odpowiednich produktów dla Państwa.

W naszej ofercie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz